paranormal

Strašidelný Stickney House

9. července 2014 v 17:59 | Sodomagor.
Upřímně mi tento dům naháněl husí kůži, a jen co jsem hledala informace o něm, tak jsem měla divný pocit. Možná by bylo zajímavé se tam podívat.


Tento dům se řadí mezí nejvíc strašidelné domy ve Spojených státech. Je noční můrou každého realitního agenta, a proto je zároveň i nejlevnější nemovitostí v údolí Bull, nedaleko Woodstocku. Dům je považován za bizardní hlavně kvůli jeho designu, protože pan Stickney věřil ve spiritismus a byl přesvědčen, že duše v jeho domě musí mít svobodu a toulat se bez přistižení v rozích. Proto byl dům navržen tak, aby nikde mezi stěnami nebyl úhel 90 stupňů. Tento dům byl postaven takto i proto, aby manželé mohli komunikovat s jejich mrtvými dětmi. Nesmím zapomenout dodat, že byl postaven hned vedle hřbitova, kde jejich děti byly pohřbeny. Manželé měli dvanáct dětí, z toho se použe tři dožily dospělosti.

Žití v domě je pouze pro silné povahy. Jeden majitel prý spáchal dokonce sebevraždu, další se zbláznil, a potom nějakou chvíli tam nikdo nežil. V 60 letech v domě přebývali nějaký čas hippies. V r. 1970 se tam nastěhoval Smith Rodrick. A byl nemile překvapen tím, co se v domě dělo. Slyšel zvuky plačících dětí a hlasy, které říkají: "Smrt je krásná, připoj se.."
Prohlédl dmům a našel údajně stopy po provozování černé magie, tak ho ihned opustil. Od té doby nikdo nechtěl dům koupit, i když byl nabízen za pouhý dolar.
Dnes je z tohoto domu policejní stanice. Policisté tam prý ale slouží jen dočasně. Šéf policie Norbert Saurers v r. 2005 sdělil své zkušenosti médiím s paranormálními jevy. Prý slyšel různé hlasy, kroky a samo od sebe se splachoval záchod. Nějaký jiný policista zase říkal, že sám spatřil majitele domu - Georga Stickneye.
Měli by jste odvahu se na takový dům jet podívat? A co si myslíte o tomto domě?

kdo mi to vysvětlí?

7. července 2014 v 22:09 | Sodomagor.
Untitled

Kdo sleduje můj blog a čte mé články (ač jsou nudné, nezáživné a o ničem), tak ví, že se zajímám docela o nadpřirozeno. Psala jsem o tom i článek, který si můžete přečíst ZDE.

I když nadpřirozeno mám dá se říct ráda a líbí se mi tajemno, tak mám z toho zároveň i strach. Jsem hodně veliký posera a všechno mě dokáže vykolejit a klidně nad tím budu strašně dlouho přemýšlet. K mému strachu stačí i kdejaké vrznutí, zkrátka jakýkoliv malý podnět.
Dneska se stali takové divné věci, s kterými se chci podělit. Spala jsem v obyváku společně s mým psem. Můj telefon jsem měla položený na kuchyňské lince, kde by se můj pes nedostal. Dveře byly všechny otevřené, a okna zavřené, takže žádný průvan to být nemohl.
Spala jsem, a najednou mě vzbudila moje babička, ať jdu rychle do kuchyně. Šla jsem, a můj telefon ležel uprostřed kuchyně na zemi. Celý se rozletěl, baterka, kryt i simka. Dveře které byly otevřené, byli najednou nadoraz zavřeny. A můj pes byl schovanej v rohu pod stolem, klepal se a třepal. Pod sebou měl úplně kaluž slin, jak slintal. Tak jsem za ním došla a řekla jsem, že to bude dobrý a hladila jsem ho. Celkově byl Ben celý den divný. Potom jsem si teda nějak dala dohromady můj telefon a fungoval, všechno šlo. Jenom když se vyndá baterka, tak se vždycky změní datum a čas. Chtěla jsem si změnit datum. Už jsem byla u nastavení roku, ale najednou mi to prostě nešlo. Chtěla jsem dát rok 2014, ale pořád mi to psalo rok 1980. Nevím z jakého důvodu, prostě samo se mi to tam pořád dávalo. I datum mi nešlo změnit, měla jsem tam pořád 2. prosince. Zkoušela jsem hledat na netu, co to je za datum a našla jsem něco, že to bylo s olympijskýma hrama, a že tento den znamená(l) zrušení otroctví.

Může mi to někdo vysvětlit, ten celý dnešní den? Protože jsem z toho docela na prášky a uklidňuju se tím, že to nic nebylo. Ale určitě bylo. Už dlouho se mi dějí divné věci, ale tohle je už docela na mě moc. I moje babička, která obvykle nad vším mávne rukou, se docela bála.

Jen tak mimochodem, napadlo mě založit rubriku, kde bych dávala různé takové věci, co se mi dějí, nebo nějaké pravdivé události, co se stali ( hrozně by mě to bavilo!:D) Co vy na to? Líbilo by se vám to, bavilo by vás to vůbec číst? :)

 
 

Reklama