jsem snad neviditelná?!

3. července 2014 v 14:59 | Sodomagor. |  day by day
Potřebuju se zase vypsat ze svých pocitů a emocí. Pokud někoho nezajímají mé psychické výlevy, tak v pravo nahoře máte křížek.


Chaoticteenn.tumblr.com

Ne, nejsem v pohodě. Třeba si to jen namlouvám a jsou to chvilkový stavy. Ale cítím, že je něco semnou špatně. Něco uvnitř mě, něco psychicky špatně. Čím to je? Tím, jak mi pořád říká, jak jsem hrozná, strašně nevyspělá kráva? Nebo je to tím, co poslouchám za hudbu a vsugerovávám si to do hlavy? Ale myslím, že ne. Myslím si, že fakt nejsem v pořádku a potřebuju pomoc. Někdy se cítím, jak kdybych neměla duši, jak kdybych byla průhledná a ve mě nebylo nic. Ani ty vnitřnosti. Jak kdybych byla prázdná schránka a uvnitř nic. Je to psycho? Bojím se sama sebe a svých myšlenek. Dřív jsem byla tak usměvavá holka, kterou nic netrápilo a nic ji nesrazilo na zem. Proč jsem se tak změnila? Hodně lidí mi to říká. Chci být zase ta stará, bláznivá a usměvavá. Ta, která si užívala život a sršil z ní optimismus.
Možná to bude všechno tím, že moje sebevědomí je na bodě mrazu. Paradox je, že jeden člověk mi ho pomohl zvýšit, ale poslední dobou mi moje sebevědomí trhá na malé kousky.
Nebo se to všechno může dít tím stereotypem? Že dělám pořád ty samé věci do kola, a chuť žít ze mě vyprchala? Může to tím být?

Untitled

Někdy si tak říkám jednu moc zajímavou větu. "Chyběla bych někomu, kdybych tu nebyla?"
Moji mámu nezajímám, vždyť nebyla ani schopna za celý rok se za mnou stavit a zeptat se jak se mám, fotříka jsem neviděla od dětství. Děda je pořád pryč, protože jezdí na kamionu. A pro moji bábi jsem jenom neschopnej hajzl. Co se týče přátel, tak to tady radši rozvádět ani nebudu. A můj přítel? Ten mě přehlíží. Teď byl na fesťáku Hip hop žije, a věděl, že to pro mě moc znamená a že jsem tam chtěla taky. Ale nezeptal se mě, jestli chci taky. V září si jede s kamarádem a s jeho holkou a kámoškama na koncert Kabátů. Kabáti jsou moje srdeční záležitost, ale že by se mě zeptal? To ho ani nenapadlo. A to právě mrzí, ty maličkosti. On si chodí všude, na samé diskotéky a zábavy a s kamarády. Ale jenom jdu někam já, už je to haló a jsem děvka. Nemůžu nikam chodit. Podle něco by bylo ideální, kdyby on se chodil bavit, a já pořád jen seděla doma a byla mu vždy po ruce, když nemá co dělat.

it hurts

Prosím, chci být zase taková, jaká jsem byla.

Omlouvám se za takový depresivní článek, ale člověk se někdy potřebuje vypsat, když je toho na něj moc. Něco mi je, ale já nevím co.

Proč ta písnička na mě tak moc sedí?

 


Komentáře

1 Impossible♥ || allys-cook.blog.cz | Web | 3. července 2014 v 16:02 | Reagovat

Děkuju moc za pochvalu!! :) k tomu článku, číst celý ho nemohu..mám až moc velkou schopnost vciťovat se do ostatních..hlavně depresivních pocitů..jediné co můžu říct, koukni se na tohle video http://www.youtube.com/watch?v=0ZoEpRfFErw napoprvé mi to přišlo jako vymývání mozků, ale na ten druhý. Ta holka má pravdu ;)

2 Sydney | E-mail | Web | 3. července 2014 v 16:37 | Reagovat

Fúha, neviem ani kde začať. Čítala som si o tebe v hornom boxe pod položkou kdo jsem. No ono by som sem mohla napísať kilometrový komentár o opukojovacíh frázach a podobne. Najprv by som začala s tým že niektorí majú blog len na svoje negatívne myšlienky. Ja som počas svojho života prešla všeličím. Ale nakoniec som vnútorne dozrela a uvedomila si, že život je len taký, za aký ho považujeme. Šťastní ľudia naozaj nemajú šťastní život, ony ho za takí len považujú. Skús spraviť nejakú veľkú zmenu v tvojom živote ako som to spravila ja. Chcela som zabudnúť na základnú školu pretože to k mojej sebarealizácii neprospievalo.  Ako mi začala stredná škola som spozorovala pri našom dome čerešňu (strom) :) Vždy tam bola, ale nikdy pred tým som si ju nevšimla. Bola som vtedy v zlom období a vlastne človek sa kedy cíti zle? Všetko je vždy rovnaké. Sama si to posudzujem tak, že keď som smutná dívam sa na veci okolo seba. Všetko je rovnaké len môj postoj sa mení. A naopak keď som šťastná (veľmi) vravím si : kľudne by som mohla byť teraz smutná, ale dívam sa na veci inak.

A by som sa mala vrátiť k tej čerešni, všimla som si že bol taký teplý jesenný deň. Zaumienila som si, že keď začne jeseň bude ten strom predstavovať moje vnútorné obdobie. Človek keď je v depke si všíma veeľmi veľa detailov okolo seba, ktoré inokedy prehliadne :)
A začne sa obviňovať aký je sám, ako ho nikto nemá rád, kto vlastne je? Povie si že je iný, bezvýznamný lebo počúva takú hudbu. Pozerá sa na seba do zrkadla a nevyhovuje mu odraz. Pri krokoch premýšľa, preto je to tak. Skús v prvom rade prijať svoje pocity. Nemôžeme sa im postaviť a brániť pretože tvoria nás. Ja som si naposledy kúpila knihu o emocionálnej ingeligencii, kde je o emóciach mnoho napísané. Mohla by si sa po takej knihe popozerať :)
Povedz si že životné obdobie trápenia skončilo práve v tejto sekunde a práve nastáva zmena. Nemusí ju vidieť hneď, ona sa bude diať a stále sa deje :)

Ako listy na čerešni postupne opadali, uvedomila som si, že tým pádom opadli aj zo mňa staré zlé spomienky, všetky pocity viny. Počas zimy som sa venovala svojím veciam ktoré chcem rozvíjať a na jar som začala na novo :) Nemusíš si staviť svoje obdobia podľa ročných období, ale podľa iného, žiješ iný život ako ja :)

Ak ťa tvoj priateľ trápi, nebuď s ním. Ja tiež stále myslím na jedného chalana ale preformuj sa podľa jednej vety. Bola napísaná v anglickom znení ale znela asi takto : "Nauč sa byť sám a miluj to. Nie je tu nik iný okrem teba".
Človek predsa nejako veľmi nepotrebuje iných, vystačí si aj sám. Len tu je druhá vec, že človek keď je sám (nemyslím bez lásky ale o samote) príliš veľa premýšľa. Ja som sa začala venovať fitness, behaniu a zmenilo mi to život lebo som zmenila zameranie :)
Hrozne rada by som ti dávala nejaké motivačné historky ale neviem či ťa to vôbec bude baviť čítať :D Drž sa, a ozvi sa mi :)

3 monbella | Web | 3. července 2014 v 17:50 | Reagovat

Nezlob se na mě, ale tvůj přítel je naprostý kretén a ztrácíš s ním část svého života. Myslím, že on a hudba budou hlavní faktory, které ti brání být takovýá jaká jsi ;)

4 Sabí | Web | 3. července 2014 v 23:48 | Reagovat

[3]: přesně! souhlasím.
fakt. měla by sis s nim o tom asi promluvit, měli by jste mít velkou důvěru a neměla by ses ani trošku bát s ním o tom mluvit:)
jinak.. doufám,že se to zlepší..

5 Mels | Web | 4. července 2014 v 9:27 | Reagovat

Ach to mi je hrozně líto ale já ani nevím co bych ti na to měla říct já to mám v normálním životě hodně podobné až na tu rodinu. Já to mám zas takovýhle ale není to proto že bych chtěla být střed pozornosti. Můj táta je na mě hrozně přísný,mám příšernou tetu která pomlouvá mojí mámu za záda a přitom kdyby moji rodiče umřeli tak to bude moje matka. Přátele mám v real životě jenom dva a ta jedna kamarádka moc kolísá a neví jestli se chce se mnou kamarádit. Ve škole se mi posmívají. Já když mám depku kreslím a čtu si. Nebo si píšu deníček. Já bych ti ráda pomohla jenže ty máš teď docela těžké období a tak ti asi moc pomoct nemůžu jen říct : Drž se! :)

6 tamta | Web | 4. července 2014 v 10:18 | Reagovat

Napsala bych, vykašli se na něj, ale vím, že ne vždy je to lehké. Pro tebe i pro něj. Ale co třeba kdyby jste si promluvili. Zkusili proprat pro a proti. Proč on mlže a ty ne...
Že ty máš taky právo na zábavu a až potom, co se vyjádří a hlavně jak, bych zvažovala co bude dál...
Ale i tak, vím, že se mi to píše. Být v tvé situaci, asi bych taky pořádně nevěděla... I tak ti ale držím palce. Všechno bude zase v pohodě :)

7 Beddy | E-mail | Web | 4. července 2014 v 16:32 | Reagovat

No je to hezky smutný sepsaný článek moc mě to mrzí  je dobrý ,že to aspoň někam napíšeš. A většina rad co jsem ti chtěla napsat už někdo psal.

Já to mám doma takhle: moje máma tu mám ráda a ta mmě taky ale poslední dobou furt řtve ..táta ?? Toho jsem 7 let neviděla a když mě mohl vidět tak toho nevyužil ..mamky přítel toho jsem dřív měla strašně ráda ale poslední dobou furt řve a rozčiluje se a na mě zařval a na to nemá právo děda mi asi před 2-3 měsícema umřel a babička je na to sama :(

8 Foxie | E-mail | Web | 6. července 2014 v 13:08 | Reagovat

Určitě bys někomu chyběla. O to se neboj. I tvůj přítel (, který by se měl nad sebou zamyslet) by si hodně stýskal. Tvoje rodina určitě taky. Ať se nyní lidé chovají, jak chtějí, kdybys zmizela, uvědomili by si, co všechno jsi pro ně znamenala.

9 Hannah | E-mail | Web | 8. července 2014 v 13:00 | Reagovat

Hale možná že se právě díky svému přítely cítíš na dně...jako jestli se o tebe nezajímá, tak je lepší ho nechat jít :-) ;-) Protože pokud kolem sebe budeš mít nějaké negativní lidi, nikdy šťastná nebudeš ;-) Nech ty hnusné lidi odejít z tvého života, usměj se na ně a ukaž jim prostředníček :-) Pokud tě tvý rodiče nenavštěvují, tak jsou blbý :-/ :-/ A babička si tě asi neváží, když ti nadává. :-/ Hale nejlepší je, se na pár dní někam hezky zavřít a relaxovat, přemýšlet a ona odpověď přijde sama :-) ;-)

10 Naty | E-mail | Web | 8. července 2014 v 18:41 | Reagovat

Tomu sa povie zapeklitá situácia. Čo sa týka tvojho otca, nemysli naňho, keďže nemyslí ani on na teba. Nie je to tvoja chyba. Ten môj o mňa v detstve ani nezakopol a vôbec o mňa nejavil záujem, pretože deti nechcel mať a mne to neskôr strašne trhalo srdce a zvykla som prerevať celé dni, potom sa ale v našej rodine zomlelo zopár vecí a vtedy ževraj začal revať on, že sa mi nevenoval a teraz sa mi to snaží ako tak vynahradiť, ale vo väčšine prípadov sa to nestáva. Takže sa tým netráp, pretože ty za to určite nemôžeš a keďže teba a tvoju mamu bil tak to bol len obyčajný slaboch, čo si len potreboval na niekom vybiť nervy.

Tvoja mama. Tak to už je bohužiaľ iná káva. Musí to sakramensky bolieť a asi ešte aj dlho bude, ale tiež si tvoje slzy nezaslúži, pretože urobila tú najhoršiu vec, akej sa mohla matka dopustiť a vymenila ťa za chlapa. Svoje vlastné dieťa, čo z nej robí zlého človeka. Neviem presne vydedukovať z tých pár viet ako to medzi tebou a tvojou babkou je, tak to radšej nebudem komentovať.

No a tvoj priateľ...Pošli ho do prdele. Ak si on chodí kade tade a teba nikam nepustí, tak si ťa nezaslúži. Ak sa nemáš o týchto veciach s kým porozprávať naživo, ale chcela by si, tak ma kontaktuj na emaily: natyspage@gmail.com

Rada ti pomôžem zistiť v čom je problém.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama